17.1. На дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, позначеній дорожнім знаком 5.8 або 5.11 забороняються рух і зупинка інших транспортних засобів на цій смузі.

17.2. Водій, який повертає праворуч на дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, що відокремлена переривчастою лінією дорожньої розмітки, може виконувати поворот з цієї смуги. У таких місцях дозволяється також заїжджати на неї під час виїзду на дорогу і для посадки чи висадки пасажирів біля правого краю проїзної частини.

17.3. Поза перехрестями, де трамвайні колії перетинають смугу руху нерейкових транспортних засобів, перевага надається трамваю (крім випадків виїзду трамвая з депо).

17.4. У населених пунктах, наближаючись до автобуса, мікроавтобуса або тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзному "кармані", водії інших транспортних засобів зобов'язані зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух.

17.5. Водії автобусів, мікроавтобусів і тролейбусів, які подали сигнал про намір розпочати рух від зупинки, повинні вжити заходів для запобігання дорожньо-транспортній пригоді.

Комментарии  

+1 #1 Александр 06.03.2019 13:06
Выезд с АЗС ОККО по пр.Московский, только через полосу для МС. Утром интенсивное движение в сторону Московского моста и сразу в левую полосу на разрывистой полосе не возможно. Включил левый поворот и метоов 100 ехал по пллосе МС, только перестроился - пп остановила. (Там пасуться каждый день).
Объяснения, что не имел возможности пристроится из-за потока машин и чтобы не пересекать пересекать сплошную, до роявления (через 50 м.) разрывистой - было бесполезно. Сразу полис, ротом права и ьехпамрорт..... и постановление на штраф 510.
Буду обжаловать .
Цитировать | Сообщить модератору