Приклад схем дтп

13.1. Водій залежно від швидкості руху, дорожньої обстановки, особливостей вантажу, що перевозиться, і стану транспортного засобу повинен дотримувати безпечної дистанції та безпечного інтервалу.

13.3. Під час обгону, випередження, об’їзду перешкоди чи зустрічного роз’їзду необхідно дотримувати безпечного інтервалу, щоб не створювати небезпеки для дорожнього руху.

12.1. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.


 

Не врахував безпечного бокового інтервалу

Не дотримався безпечної дистанції, швидкості руху, дорожньої обстановки,

Не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував обстановки та інтервалу, виїхав на смугу зустрічного руху.

Не вибрав безпечний боковий інтервал,не впорався з керуванням


 

  • Керуючи автомобілем НОМЕР_1, не врахував безпечного бокового інтервалу, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем НОМЕР_2, що призвело до пошкодження транспортних засобів. В діях водія вбачається порушення п. 13.3 Правил дорожнього руху.

 

  • Не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем НОМЕР_1, чим спричинив технічні пошкодження обом автомобілям та порушив п. 13.1 Правил дорожнього руху.

 

  • Не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки та не дотримався безпечного інтервалу, виїхав на смугу зустрічного руху та, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем НОМЕР_2 , завдавши автомобілям технічних пошкоджень, чим порушив вимоги п.13.1 Правил дорожнього руху.

 

  • Не вибрав безпечної дистанції, внаслідок чого здійснив зіткнення з попереду зупинившимся автомобілем НОМЕР_2, завдавши автомобілям технічних пошкоджень, чим порушив вимоги п.13.1 Правил дорожнього руху.

 

  • Не вибрав безпечну швидкість руху, з урахуванням дорожньої обстановки (мокра дорога, сніг), не вибрав безпечний боковий інтервал, не впорався з керуванням, здійснив зіткнення з транспортним засобом марки НОМЕР_2.Своїми діями завдавши автомобілям технічних пошкоджень, порушив вимоги п. 12.1, 13.1 Правил дорожнього руху.

 

  • Керуючи автомобілем, не дотримався безпечної швидкості, не впорався з керуванням, в результаті чого скоїв наїзд на перешкоду.Автомобіль отримав механічні пошкодження

 

  • Під час руху заднім ходом не забезпечив безпеки маневру, не звернувся за допомогою до стороніх осіб, в результаті чого створив перешкоду іншим учасникам руху та допустив зіткнення з автомобілем Авто,н/з Обидва автомобілі отримали механічні пошкодження. 10.9 ПДР

Комментарии  

0 #6 Олександр 10.12.2016 12:58
Запитання: 1. Ви ставите місце зіткнення на схемі ДТП, але Ви не експерти в цій галузі, як працівник поліції(не експерт) може встановити(визначити) місце зіткнення? Місце зіткнення на схемі ДТП можливо тільки вказувати зі слів учасників ДТП. Потрібно враховувати багато факторів для визначення місця зіткнення: від слідів юзу коліз.... до осипу фарби, скла, визначеня швидкості т.з. і т.п... Це не стосується даної схеми, а взагалі до схем ДТП....
Цитировать | Сообщить модератору
+1 #5 Володимир 07.02.2016 11:45
Цитирую Bashmanov Oleg:

Цитировать | Сообщить модератору
+1 #4 Bashmanov Oleg 24.12.2015 10:54
Цитирую Лукьянов Сергей:
Давайте реквизиты. Готов высылать образцы неплохих схем ДТП

Цитировать | Сообщить модератору
+1 #3 Лукьянов Сергей 23.12.2015 22:15
Давайте реквизиты. Готов высылать образцы неплохих схем ДТП
Цитировать | Сообщить модератору
+2 #2 funkiilka 08.11.2015 10:08
Рекомендую материал по схемам дтп
http://police.kiev.ua/file/primer-sxem-dtp.pdf
Цитировать | Сообщить модератору
+1 #1 Борис 06.11.2015 23:42
Спасибо за оперативное реагирование на наши просьбы. (Относительно фабул по ДТП). Хотелось бы ещё образцы схем по ДТП. Зарание спасибо.
Цитировать | Сообщить модератору