(П.І.Б.) Будучи посадовою особою, відповідальною за випуск тз на лінію, здійснив випуск на лінію автобус (марка, НЗ) (технічний стан, обладнання або комплектність) якого не відповідає вимогам правил і стандартів, а саме:

-Порушення  технічної експлуатації,

-Переобладнаних без відповідного погодження.

-Не зареєстрованих у встановленому порядку.

-Таких, що не пройшли обов'язкового технічного контролю або без поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

-Без проходження щозмінного медичного огляду та контролю технічного стану.

-Направлення в рейс одного водія при здійсненні пасажирських перевезень на автобусному маршруті протяжністю понад п'ятсот кілометрів.


 

 

Тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, громадян - суб'єктів господарської діяльності в розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною першоюцієї статті, -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, громадян - суб'єктів господарської діяльності в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Добавить комментарий